کریس اندرسون

کریس اندرسون
معرفی کریس اندرسون (Chris Anderson) نویسنده ی کتاب اصول سخنرانی و فن بیان به روش TED.

کریس اندرسون (Chris Anderson)، نویسنده کتاب "TED Talks: The Official TED Guide to Public Speaking"، مدیر عامل سابق TED و بنیان‌گذار کمپانی پخش محتوای TED است. او در سال 2001 به عنوان مدیر عامل سابق TED برگزیده شد و در ارتقای این سازمان به یکی از مهمترین سازمان‌های سخنرانی و ارائه‌های عمومی جهانی نقش بسزایی داشت. 

کریس اندرسون با استفاده از پلتفرم TED، که ارائه‌ها و سخنرانی‌های کوتاه و بیانیه‌های مؤثر از سخنرانان برجسته را به اشتراک می‌گذارد، توانسته است به داشتن ارتباط‌های قوی و تأثیرگذاری در جوامع جهانی برسد. او به عنوان یک ارجاع معتبر در زمینه سخنرانی و ارائه‌های عمومی شناخته می‌شود و تجربیات خود را در کتاب "TED Talks: The Official TED Guide to Public Speaking" به اشتراک می‌گذارد. 

کریس اندرسون با توجه به تجربیات خود در مدیریت و رهبری TED، به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید سخنرانی‌هایی با تأثیر بزرگی داشته باشید و پیام خود را به صورت قابل درک و قاطعانه به مخاطبانتان منتقل کنید.

کریس اندرسون (Chris Anderson)، نویسنده کتاب "TED Talks: The Official TED Guide to Public Speaking"، یکی از شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار در زمینه سخنرانی و ارائه‌های عمومی است. او در سال 2001 به عنوان مدیر عامل سابق TED (Technology, Entertainment, Design) انتخاب شد و تا سال 2019 در این سمت فعالیت می‌کرد. 

کریس اندرسون با استفاده از پلتفرم TED، که ارائه‌ها و سخنرانی‌های کوتاه و بیانیه‌های مؤثر از سخنرانان برجسته را به اشتراک می‌گذارد، توانسته است به داشتن ارتباط‌های قوی و تأثیرگذاری در جوامع جهانی برسد. او با توجه به تجربیات خود در مدیریت و رهبری TED، به عنوان یکی از معتبرترین منابع در زمینه سخنرانی و ارائه‌های عمومی شناخته می‌شود. 

در کتاب "TED Talks: The Official TED Guide to Public Speaking"، کریس اندرسون تجربیات و دانش خود را در زمینه سخنرانی‌های عمومی به اشتراک می‌گذارد. او به خوانندگان نشان می‌دهد که چگونه می‌توانند سخنرانی‌هایی با تأثیر بزرگ داشته باشند و پیام خود را به صورت قابل درک و قاطعانه به مخاطبان منتقل کنند. 

کریس اندرسون در کتاب به شما راهنمایی می‌کند که چگونه موضوعاتتان را انتخاب کنید، چگونه سخنرانی‌هایتان را تدوین و ساختاردهی کنید و چگونه با استفاده از داستان‌ها و نمونه‌ها، مخاطبانتان را متقاعد کنید. او همچنین به شما نشان می‌دهد که چگونه با استفاده از زبان بدن، صدا و انرژی، ارتباط قوی‌تری با مخاطبانتان برقرار کنید و سخنرانی‌هایتان را جذاب و مؤثر کنید.

لینک های مرتبط: 

 کریس اندرسون

ویلیام اچ. مکریوون

جورج اورول

رابرت کیوساکی

بازخوردها
  ارسال نظر
  (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
  • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
  • - لطفا دیدگاهتان تا حد امکان مربوط به مطلب باشد.
  • - لطفا فارسی بنویسید.
  • - میخواهید عکس خودتان کنار نظرتان باشد؟ به gravatar.com بروید و عکستان را اضافه کنید.
  • - نظرات شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد